• MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber
  • MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber
  • MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber
  • MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber
MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber

MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: ADTEK / OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS , CM , CMR
Model numarası: JIPIP7343MP-AQ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: $0.28-$10.00/Piece
Ambalaj bilgileri: Karton Karton içinde paketlenmiş 1pc / PE torba Torbalar Boyut: 38 * 38 * 28cm OEM çanta / Karton is
Teslim süresi: 3-14days
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 2000000 Adet / Ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

İsim: MPO Gövde Kablosu Depolama sıcaklığı: -40 - +75°C
Ekleme Kaybı: SM≤0.70dB, MM≤0.50dB Lehçe veya Yüksük Arayüz Tipi: APC, PC, UPC
Geri dönüş kaybı: SM≥60dB, MM≥20dB dalga boyu testi: SM: 1310nm?/ 1550nm
Renk: Menekşe
Vurgulamak:

OM3 MPO MTP Yama Kablosu

,

ROHS MPO MTP Yama Kablosu

,

MPO Gövde Kablosu

Ürün Açıklaması

MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber

MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Mor MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber

 

1, Röle kablosundaki fiberin bir kısmını veya tamamını diğer alanlara dağıtmak için kullanılır.her iki uçta da erkek veya dişi fişe sahip olmayı seçebilir

2, sonlandırma için 12 fiber MTP konektörü kullanma

3, farklı kurulum ihtiyaçlarını karşılamak için yuvarlak mikro çekirdekli veya kai yüklü kablo

4, 12/24/36/48/72/96 ve 144 çeşit elyaf vardır.

5, farklı kurulum ortamı için uygun göz tasarımı çekin

6, TIA/EIA ve IEC standartlarına göre, yüksek hassasiyetli fabrika ön sonlandırma ve test

 

Mod Aralığı Tekli mod veya Çok modlu
Kablo türü Simplex, Dubleks Ziocord.veya Çok çekirdekli
Bağlayıcı Stili SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Lehçe veya Yüksük Arayüz Tipi bilgisayar, UPC
Kablo Çapı 0,9 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Dış Ceket PVC /LSZH/OFNP
Ceket Rengi SM Sarı |OM1, OM2 Turuncu |OM3 Su |OM4 Aqua veya Menekşe |OM5 Limon Yeşili
dayanıklılık 500 döngü (0,2 dB maksimum artış).1000 eşleştirme/ayrılma döngüleri
Çalışma sıcaklığı. -20 +70'e kadar/+85 (zırhlı)
Saklama derecesi. -40 +85'e kadar

 

Ürün Açıklaması
MPO Dişi - MPO Dişi OM4 (OM3) Çok Modlu Gövde Kablosu

ADTEK'in MTP®/ MPO fiber optik patch cord serisi ana hat kablo çözümleri, özellikle yüksek yoğunluk gerektiren alanlarda, fişten çekme ve yeniden kullanımda yüksek esneklik sağlarken büyük miktarlarda kabloyu hızlı bir şekilde kurmak için verimli bir yol sunar.

Lütfen unutmayın: MTP konektörleri, MPO standartlarıyla tamamen uyumludur ve genel MPO konektörleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek performans seviyeleri sağlar.

 

Bağlanması ve dağıtılması kolay, Kompakt ve üstün tasarım

Küçük yapı tasarımı, kablo yoğunluğunu ve depolama alanını en aza indirir
Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı, Lif sayısı:1,2,4,8 veya 12
Tek modlu (PC, UPC veya APC) ve çoklu mod PC cilası
Telcordia GR-326-CORE spesifikasyonuna uyun
RoHS Yönergesi ile uyumlu,Alevlenebilirlik:UL 94 V0

 

Tip Tek modlu APC çok modlu
Verim Standart Kayıp Düşük kayıp Standart Kayıp Düşük kayıp
Ekleme kaybı Maksimum değer ≤0.7dB ≤0,35dB ≤0.5dB ≤0,35dB
Tipik değer 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥60 dB ≥20dB
Dalga Boyu Testi 1310nm / 1550nm 850nm / 1300nm

 

ADTEK'in MTP /MPO fiber optik patch cord serisi ana hat kablo çözümleri, büyük miktarlarda kabloyu hızlı bir şekilde kurmak için verimli bir yol sağlarken, fişten çekme ve yeniden kullanımda yüksek esneklik sunar.Özellikle yüksek yoğunluk, hızlı dağıtım ve yüksek performans gerektiren uygulamalar için uygundurlar.Bu yüksek performanslı fabrikada test edilmiş tertibatlar, 12 fiber MTP konektörü ile önceden sonlandırılmış olarak gelir ve müşteri tarafından belirlenen uzunluklarda mevcuttur.12/24/36/48/72/96/144 elyaf mevcuttur.Kullanıcılar ayrıca projeye bağlı olarak şerit, küçük yuvarlak veya kai yüklü fiber optik kablolar arasından seçim yapabilir.

MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber 0MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber 1

Zaman alan alan sonlandırmasına uygun maliyetli bir alternatif olan MPO ana hat kablosu, yerden tasarruf edilmesi gereken ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır.MPO konektörleri ve kaliteli fiber ile 40G QSFP+ SR4/CSR4, 100G QSFP28 SR4 optik doğrudan bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiştir.

 

 

ilgili ürünler
 

 

24 Core MPO MTP 2.0mm 3M Optical Fibre Patch Cords in Blue PC UPC

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum MPO MTP Ana Kablo OM4 3M PVC/LSZH Menekşe MPO Yama Kablosu 12/24 Fiber bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.