• MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua
  • MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua
  • MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua
  • MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua
MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua

MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: ADTEK/OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS, CM, CMR
Model numarası: J8P8P6333MP-AQ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: $0.27-$10.00/Piece
Ambalaj bilgileri: Karton Karton içinde paketlenmiş 1pc / PE torba Torbalar Boyut: 38 * 38 * 28cm OEM çanta / Karton is
Teslim süresi: 3-14days
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 2000000 Adet / Ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

İsim: MPO MTP Yama Kablosu Geri dönüş kaybı: ≤-40dB
Depolama sıcaklığı: -40 - +75°C Ekleme Kaybı: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Çalışma sıcaklığı: -40 - +75°C Dayanıklılık (500 Çiftleşme):: 0.35 dB Max. 0,35 dB Maks. Increase Arttırmak
Vurgulamak:

1.2mm 12 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Kablo

,

MTP Yama Kablosu

,

MTP Yama Kablosu

Ürün Açıklaması

MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua

MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua

 

ADTEK'in MTP /MPO fiber optik patch cord serisi ana hat kablo çözümleri, büyük miktarlarda kabloyu hızlı bir şekilde kurmak için verimli bir yol sağlarken, fişten çekme ve yeniden kullanımda yüksek esneklik sunar.Özellikle yüksek yoğunluk, hızlı dağıtım ve yüksek performans gerektiren uygulamalar için uygundurlar.Bu yüksek performanslı fabrikada test edilmiş tertibatlar, 12 fiber MTP konektörü ile önceden sonlandırılmış olarak gelir ve müşteri tarafından belirlenen uzunluklarda mevcuttur.12/24/36/48/72/96/144 elyaf mevcuttur.Kullanıcılar ayrıca projeye bağlı olarak şerit, küçük yuvarlak veya kai yüklü fiber optik kablolar arasından seçim yapabilir.

 

Mod Aralığı Tek mod veya Çoklu mod
Kablo türü Simplex, Dubleks Ziocord.veya Çok çekirdekli
Bağlayıcı Stili SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Lehçe veya Yüksük Arayüz Tipi bilgisayar, UPC
Kablo Çapı 0,9 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Dış Ceket PVC /LSZH/OFNP
Ceket Rengi SM Sarı |OM1, OM2 Turuncu |OM3 Su |OM4 Aqua veya Menekşe |OM5 Limon Yeşili
dayanıklılık 500 döngü (0,2 dB maksimum artış).1000 eşleştirme/ayrılma döngüleri
Çalışma sıcaklığı. -20 +70'e kadar/+85 (zırhlı)
Saklama derecesi. -40 +85'e kadar

 

Zaman alan alan sonlandırmasına uygun maliyetli bir alternatif olan MPO ana hat kablosu, yerden tasarruf edilmesi gereken ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır.

0.35dB IL, MPO Dişi - MPO Dişi konnektör ve 3.0mm Plenum (OFNP) demet kablosu, 40G/100G doğrudan bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için tasarlanmıştır.

 

 

Kalem

Tek mod multimoe
bilgisayar UPC Diğer Mod 62.5/125 50/125 ÖM1/2 50/125 OM3/4/5
Sokmak.Kayıp 0.2dB Maks.(0.15dB Elit) 0.2dB Maks.(0.15dB Elit)
Geri dönüş kaybı ≥50 dB ≥55 dB ≥60 dB ≥35 dB
Sokmak.Kayıp/MTP veya MPO 0.7dB Maks.(0,35 dB Elit.) 0,5dB Maks.(0.35dB Elit.)
İade Kaybı s/MTP veya MPO ≥50dB ≥55 dB ≥60 dB ≥20dB
çekme gücü ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

Öne Çıkanlar
Yüksek Yoğunluklu Fiber Ağlar için MPO Ana Kablosunu Seçiminiz Yapın

40G QSFP+ SR4 doğrudan bağlantı uygulamaları için kullanılan 8 Fiber.

Yüksek yoğunluklu veri merkezlerinde ağ kablolarını kolaylaştırın.

Artan kapasite ve kablo yönetimi kolaylığı sağlar.

 

çok modlu fiber, geleneksel çok modlu fiberden önemli ölçüde daha az sinyal kaybıyla dar kıvrımlara ve zorlu kablolama yollarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Plenum Dereceli Dış Ceket

Plenum kabloları, düşük miktarda duman yayan ve alevlerin yayılmasını geciktiren, kabloların güvenli ve ısıya dayanıklı olmasını sağlayan kılıf malzemeleriyle bilerek yapılmıştır.

 

7,5 mm Minimum Bükme Yarıçapı

BIF ile kablomuz, daha az bükülme hassasiyetine sahip konut veya ofis ortamları gibi azaltılmış yarıçaplı uygulamalarda geliştirilmiş bükülme performansı için tasarlanmıştır.

Test Garantili Program

3D interferometre, MPO/MPO cilalama işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun hale getirilmesini ve aşan olmasını sağlar.Temiz optik konektörler, güvenilir, yüksek performanslı bir fiber optik altyapı sağlamada çok önemlidir.

MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua 0

MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua 1

MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua 2

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum MPO-LC Dubleks 3.0mm OM3/OM4 Çıkış Kablosu Branşman Uzunluğu 0.5M Branşman OD 2.0mm PVC/LSZH Aqua bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.